Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.

ms-merhautova-kotatka

Slavíme masopust

63 fotek únor 2015 - zobrazení
Děti se během dvou týdnů dozvídaly, co je to masopust, jak se slaví a proč. Prohlížely si obrázky s masopustním průvodem, naučily se masopustní a karnevalové písničky a básničky. Děti si mohly vyrobit barevné klauny, karnevalové škrabošky a masopustní koláčky z plastelíny. Děti si také upekly své masopustní koblížky s jahodovou marmeládou. Všem moc chutnaly! Celý dvoutýdenní blok se završil Karnevalem, na kterém si děti vyzkoušely různé karnevalové hry a soutěže. Nakonec se volila nejkrásnější klučičí a holčičí maska.

nebo přihlásit Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

nebo přihlásit
Komentář lze odeslat klávesovou zkratkou shift + enter

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.