Pečení,loučení,pasování

Na konci školního roku předškoláci upekli koláčky z listového těsta a odnesli je ochutnat p.kuchařkám.Při této příležitosti jsme jim taky poděkovali za to, že nám celý rok dobře vařily a taky jsme každé p.kuchařce předali "Řád zlaté vařečky".
Další den jsme se s předškoláky rozloučili, pasovali je školáky a patřičně jsme si loučení oslavili.
Děti si taky připravily kornoutky sladkostí.
Pro děti bylo velmi příjemné setkání po delší době s kamarádkou Sárou, která přijela z Jordánska. Přišla nás pozdravit a pochválit se, jak se má a jak se jí v Jordánsku žije.
Při této příležitosti bych chtěla poděkovat i já všem rodičům za výbornou spolupráci a hlavně těm, kteří se něčím pro děti přičinili. P. Novákové za sladkosti,p. Soukupové za dívčí pouzdra, babičce Marečkové za finanční částku na nákup odměn a p.Hanáčkové za sušenky, dětské šampaňské, omalovánky a papíry na kreslení.

Fototechnika

Sony DSC-W270