Mariánské údolí

Na plánovaný výlet se děti už moc těšily a všechny měly připravený baťůžek se svačinkou, pitíčkem a pláštěnkou.
Z mateřské školy jsme vyšli hned v 8.30 hodin a MHD se dostali až do Brna – Líšně. Vystoupili jsme na Šimáčkově zastávce u hřbitova a kratší cestou lesem jsme se dostali k menšímu rybníku – U Kadlecova mlýna. Zde jsme posvačili a odpočinuli na dekách pod širým nebem.
Cestou jsme sledovali motýly a broučky, sbírali lesní jahody, poslouchali šum stromů, zpěv ptáčků a u rybníka kačenky.
Zpět jsme se vraceli kolem ELDORÁDA, kde jsme „poobědvali“, odpočinuli a ještě se zastavili u zvířátek. Do mateřské školy jsme přijeli ve 14 hodin, opět MHD směr Ondráčkovou ulící.