Bílovice nad Svitavou

S dětmi jsme jako každý rok vyrazili na celodenní výlet. Letos jsme jeli do Bílovic nad Svitavou. Děti se už dopředu velmi těšily, hlavně na cestu vlakem. Některé děti jely vlakem poprvé a tak se z "obyčejné" cesty vlakem stalo malé dobrodružství. Hodná paní průvočí dala dětem jízdenky na vlak a popřála přijemnou cestu. Z bílovického nádraží jsme vyrazili po zelené turistické značce a obešli jsme si menší okruh - asi 4,5km :)
Cestou jsme toho mnoho zažili - pili jsme ze studánky, svačily jsme u rybníka, zastavili jsme se u památníku prvního vánočního stromu i Resslovi hájenky. Cestou jsme hráli různé hry a sbírali jsme slaďoučké lesní jahůdky. Děti sledovaly stopy v blátě, poslouchaly zpěv ptáků a některé z nich i zahlédly. Cesta lesem nám příjemně ubíhala a všechny dětí zvládly cestu na výbornou.

Fototechnika

Panasonic DMC-TZ7